Електролабораторія ЕТЛ-35 кВ

Електролабораторія ЕТЛ-35 кВ ТОВ "НОРДІК-БУД" виконує повний комплекс послуг у сфері вимірювання характеристик високовольтного електрообладнання напругою до 750 кВ включно та випробування електрообладнання до 35 кВ включно.

Для якісного виконання вимірювань характеристик електрообладнання електролабораторія обладнана такими приладами, як СА7100, СА640, СА540 та іншими.

Окрім цього електролабораторія надає послуги із випробування та пошуку пошкоджень в кабельних лініях 1-10 кВ усіх видів ізоляції зокрема і в кабельних лініях з ізоляцією із зшитого поліетилену.

BAUR shirla

Для цього типу робіт електролабораторія додатково обладнана приладами австрійського виробника BAUR.

Визначення місць пошкодження кабелю за допомогою системи BAUR shirla.

Система для визначення місць пошкоджень кабелю shirla призначена для випробування кабелів та кабельної оболонки, а також для попередньої та точної локалізації пошкоджень кабелю. Попередня локалізація заснована на принципі вимірювального мосту Мюрреєм і Глейзером, який був розроблений спеціально для силових кабелів, але придатний і для попередньої локалізації пошкоджень кабелів в ланцюгах управління і в освітлювальних системах. Коригування нуля та оцінка результатів виконуються автоматично.

Прилад IRG 400

Прилад IRG 400 – це ефективний рефлектометр, призначений для попередньої локалізації пошкоджень кабелю, що забезпечує швидкі та точні результати вимірювання.

На вибір рефлектометр IRG 400 пропонується у вигляді портативного пристрою в кейсі транспортування або у вигляді 19-дюймового вставного блоку в системі Syscompact 400 і Syscompact 400 portable. Це забезпечує максимальну гнучкість і дозволяє вирішувати широкий спектр завдань.

Управління здійснюється на вибір або з планшетного комп'ютера або з ноутбука. У поєднанні з BAUR 4 (ноутбук), що довело свою надійність, або з новим сенсорним додатком BAUR BUI-F (планшетний комп'ютер) робота стає надзвичайно ефективною. Нове покоління рефлектометрів IRG підключається до планшета та ноутбука по Wi-Fi, що дає можливість виконувати вимірювання з гальванічною розв'язкою, за межами високовольтної зони.

Система protrac®

Система protrac® - оптимальний комплект для вирішення ваших конкретних завдань.

Незважаючи на високу точність, попередня локалізація не дозволяє визначити відхилення прокладеної під землею кабельної траси. Їх можна виявити лише у процесі точної локалізації. Система protrac® компанії BAUR є різноманітними комплектами, що поєднує в собі акустичний та електромагнітний методи точної локалізації місця пошкодження, а також функцію визначення місця пошкодження кабельної оболонки та трасування кабелю.

Комплект або окремі компоненти для дооснащення - виберіть відповідне для вас рішення!

електролабораторія ЕТЛ-35 на базі повнопривідного автомобіля Opel Movano

Лабораторні випробування є обов'язковою частиною електромонтажних робіт і проводяться до початку виконання робіт, у процесі виконання робіт, після виконання робіт, перед включенням та в процесі експлуатації.

Для зручності виконання робіт на об’єкті замовника обладнано сучасну мобільну електролабораторію ЕТЛ-35 на базі повнопривідного автомобіля Opel Movano.

Можливість виконання вимірювань та випробувань підтверджено Дозволом Західного міжрегіонального управління державної служби з питань праці №ДЗ-234/ЗХ/1-23 від 23.01.2023 та Свідоцтвом про відповідність системи керування вимірюваннями №РЛ 079/22 від 29.12.2022.

Сертифікати
Наші сертифікати

Свідоцтво
Дозвіл

ТОВ НОРДІК-БУД

© 2019-2023 Товариство з обмеженою відповідальністю «НОРДІК-БУД»
Усі права застережено.

79005, Україна, м. Львів
вул. Шота Руставелі, 7
тел.: (032) 261 04 99,
факс: (032) 261 06 50
E-mail: info@nordikbud.com.ua

Розроблено в ABK-Technologies