Дотримання вимог екологічного законодавства

Важливою складовою сучасної розвитку країни в цілому, та підприємства зокрема – є дотримання вимог екологічного законодавства.

ТОВ «Нордік-Буд» сертифіковане у 2019 році ДСТУ ISO 14001:2015 «Системи екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосування», ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги» та ISO 45001:2018 (Система управління охороною здоров'я і безпекою праці).

Діяльностю відділу екологічного менеджменту та аудиту є управління екологією на підприємстві та надання послуг в сфері оцінки впливу на довкілля (ОВД), стратегічної екологічної оцінки (СЕО) та управління відходами на підприємстві замовникам.

Процедура з оцінки впливу на довкілля (ОВД)

Спеціалісти ТОВ «Нордік-Буд» вже понад 2 роки успішно здійснюють процедуру з оцінки впливу на довкілля (ОВД) на замовлення інших суб’єктів господарювання, зокрема, лише за 2020 рік було отримано 12 позитивних висновків щодо спорудження свердловин, реконструкції установок підготовки газу, прокладання магістральних газопроводів, будівництва АГРС, розширення меж Спеціального дозволу на користування надрами та будівництво вітроелектростанції.

Екологи підприємства пройшли курси підвищення кваліфікації щодо «ОВД і СЕО» та «Управління відходами на підприємстві», «Все про відходи підприємства», «Післяпроектний моніторинг».

Мета діяльності підприємства - максимально на всіх етапах діяльності та розроблення документації дотримуватись чинних вимог українського екологічного законодавства.

У 2021 року спеціалісти підприємства успішно пройшли сертифікаційний курс виконавців з ОВД на двох рівнях «Advansed» і «Base», та отримали Строковий сертифікат виконавців звітів з ОВД.

Екологи підприємства беруть активну участь у міжнародних наукових конференціях та конференція у межах України.

Мета діяльності підприємства - максимально на всіх етапах діяльності та розроблення документації дотримуватись чинних вимог українського екологічного законодавства.

Також на об’єктах газової промисловості (свердловини, УПГ) використовуються сонячні панелі для освітлення території.

Сертифікати
Наші сертифікати

ТОВ НОРДІК-БУД

© 2019-2023 Товариство з обмеженою відповідальністю «НОРДІК-БУД»
Усі права застережено.

79005, Україна, м. Львів
вул. Шота Руставелі, 7
тел.: (032) 261 04 99,
факс: (032) 261 06 50
E-mail: info@nordikbud.com.ua

Розроблено в ABK-Technologies